Doprava a platby

Doprava a spôsob platby

  1. Objednávka nad 40€ ZDARMA
  2. GLS kuriér s doručním na adresu 3€
  3. Slovenská pošta balík na poštu 5€
Možnosť platby bez poplatkov
  1. Dobierka bez poplatku
  2. Platba bankovým prevodom bez poplatku
  3. Platba PayPal službou bez poplatku
Počas vypĺňania objednávkového formuláru sa kedykoľvek a v ktoromkoľvek kroku môžete rozhodnúť pre akýkoľvek spôsob dopravy a platby. Až do odoslania objednávky, kedy už je nevyhnutné pokračovať v pokynoch, ktoré ste od nás obdržali, alebo nás kontaktovať. Rovnako v prípade, ak ste si objednávku dobre nepremysleli, alebo ste zvolili zlú veľkosť, či druh tovaru. Kontaktovať nás môžete emailom, alebo najlepšie online rýchlym formulárom, ktorý nájdete tu. Objednávka na platbu vopred. Na základe Vašej objednávky Vám na email príde proforma faktúra, na základe ktorej platbu uhradíte/ prevediete, alebo vložíte/ v prospech nášho slovenského bankového účtu. Ako náhle bude platba poukázaná v prospech účtu, automaticky Vám odošleme objednaný tovar a informujeme Vás o tom emailom. V prípade, že úhrada objednaného tovaru nebude poukázaná v prospech nášho bankového účtu do 3-tich dní, objednávka bude automaticky stornovaná.

Číslo účtu:

Číslo účtu potrebné pri bezhotovostnom platobnom styku v tvare IBAN: SK69 0200 0000 0024 7657 5351 Je rovnako uvedené na každej proforma faktúre, originál faktúre. Ako variabilný symbol pre úhradu Vašej objednávky uvádzajte číslo Vašej proforma faktúry, ktorú obdržíte emailom.

Úhrada tovaru na dobierku

Vami objednaný tovar uhradíte na pošte, alebo kuriérovi v hotovosti pri preberaní zásielky. Novinkou sú platby kartou nielen u kuriéra GLS, ale aj na pobočkách Slovenskej pošty.

Paypal

PayPal systémom zaplatíte za Váš nákup pomocou platobnej karty alebo prostredníctvom Vášho PayPal účtu. PayPal je asi najznámejší a najrozšírenejší platobný systém, využívaný k on-line platbám na internete a môže ho využívať každý majiteľ e-mailovej adresy. Pri PayPal sú totiž účty vedené pod e-mailovými adresami, a nie pod číslom účtu, ako sme u nás zvyknutí z klasických bánk. PayPal je tiež internetový platobný systém, ktorý umožňuje zadarmo robiť internetové platby platobnou kartou a presuny peňazí medzi účtami. PayPal patrí k najrozšírenejším a najbezpečnejším on-line platobným systémom na internete. Jeho služby využíva viac ako 100 mil. ľudí po celom svete v 103 krajinách. Tento typ platby odporúčame, pretože jeho realizácia prebehne okamžite a okrem ochrany zákazníka, objednaný tovar odosielame okamžite. Práve pre svoju bezpečnosť a univerzálnosť sme si PayPal vybrali na to, aby sme sprostredkovali platby medzi Vami, našimi zákazníkmi a našim internetovým obchodom. Systém akceptuje karty VISA, VISA Electron, Maestro a American express. Čo je potrebné pre platenie PayPalom?  Embosovaná platobná kartu ( karta s vytlačenými číslami ) s dostatkom finančných prostriedkov a e-mail.  Ako prebieha platba PayPal systémom?  Veľmi jednoducho. Ak chcete na našom internetovom obchode zaplatiť pomocou PayPal, nemusíte si zriaďovať PayPal účet. Stačí, ak si pri nákupe vyberiete ako spôsob platby PayPal. Po odoslaní objednávky budete požiadaní o zadanie čísla karty, termínu jej platnosti a bezpečnostného kódu.Ak už máte zriadený účet PayPal , bude Vám umožnené sa k nemu prihásiť a platbu odoslať. Pozor dôležité upozornenie: v prípade platieb cez PayPal neoznamujete číslo platobnej karty obchodníkovi, ale iba PayPal systému. Platobný portál je bohužiaľ v angličtine, a pretože sa nejedná o naše stránky, nemáme možnosť Vám ho preložiť. Pre zrealizovanie tohto druhu platby potrebujte : – číslo platobnej karty – mesiac a rok ukončenia platnosti karty – CSC kód  ( Váš bezpečnostný kód je trojmiestne číslo nachádzajúce sa na zadnej strane karty nad podpisovým prúžkom ) – e-mailovú adresu Zľavové kupóny
Ak chcete pri vašich nákupoch ušetriť, máte možnosť využiť zľavové kupóny, ktoré nájdete na weboch s touto ponukou. Vrátenie tovaru V príade, ak nie ste s tovarom spokojní, alebo vám nesadol, či ste si kúpu rozmysleli, prosíme tovar odoslať na vlastné náklady na adresu: Lucia Ulbriková SNP 6 Handlová 97251
Odporúčame vám pre vašu kontrolu poslať info či už na email, telefonicky, alebo cez online kontaktný formulár.
Bezplatná výmena tovaru  Ak chcete tovar vymeniť, máte možnosť bezplatnej výmeny. Prosím kontaktujte nás formou emailu, online formulárom, alebo telefonicky.