Vyhľadať
Close this search box.
Doprava zdarma

100% originálne produkty

Vyhľadať
Close this search box.

Jamie Dornan v spodnej bielizni Calvin Klein

Calvin Klein boxerky spodné prádlo-Jamie Dornan Eva Mendes

Jamie Dornan model pre dizajnérske značky a herec, ktorý sa zviditeľnil najmä sériou filmov Päťdesiat odtieňov sivej, kde hrá hlavnú postavu aj s jeho hereckou kolegyňou Dakota Johnson. Rozvášnil nejedného diváka a otvoril bránu fantázie ako ženám, tak i mužom v stvárnení Mr. Christian Grey v diabolskom vzťahu s Anastasie. Bola to jeho prvá hlavná úloha vo vysokorozpočtovom hollywoodskom filme, ktorý určite stojí za to vidieť a precítiť.

I keď prečítať všetky tri časti trilógie sú neporovnateľne intenzívnejšie a dokážu čitateľa rozpáliť. Za zmienku stojí Jamieho modelingová kariéra reklám pre značky Calvin Klein, Armani, Hugo Boss, Banana Republic, Zara, Desigual a pod., kde ohúril svojim šarmom nielen oblečený v elegantných oblekoch, v mestskom štýle moderného muža, v extravagantných outfitoch prestížnych návrhárov, v mokrej košeli, či spotenom tričku, ale aj v jedinom kuse oblečenia v džínsoch, v nezameniteľných pánskych slipoch a boxerkách Calvin Klein. Jeho tvár sa zobrazovala na titulných stránkach mnohých módnych časopisov a rovnako spájala aj s parfémami Calvin Klein.

Jeho telo produkujúce hriešne myšlienky s tvárou muža s chlapčenskými rysmi sa vryla do sŕdc nejednej ženy, ktorá túži po vášni, dobrodružstve a neobmedzenej fantázii. Vďaka svojej dokonalej postave mu v New York Times prezývku Golden Torso. Však treba podotknúť, že za jeho super postavou sú skôr gény a z časti tvrdé tréningy ragby, ktorým sa venoval v mladosti.

Nijako špeciálne sa o svoje telo nestará. ,,Keď sa ma pred fotením pýtali, či som na sebe trochu pracoval, vždy som zaklamal, že som chodil do fitka. V skutočnosti som nikdy nič nerobil.“ komentoval Jamie. Nikdy nebol a ani v súčasnosti nie je pre Jamie dôležitý zdravý životný štýl a nepozerá sa na to, čo zje a čo vypije. Na obed si pokojne objedná coca-colu, alebo kalorické pivo a napriek tomu vyzerá stále sexi. Jednoducho šťastný človek.

Spomeňte na horúce scény z reklamy džínsov Calvin Klein s Kate Moss, kde bol neodolateľne božský. A už len pohľad na jeho spotené telo v reklamách a na bilbordoch s Eva Mendes produkoval erotické myšlienky a oxytocín s endorfínmi. Za zmienku stojí rovnako reklama pre Calvin Klein s divokou azijatkou Shin Min Ah.

 

Jamie-Dornan-Calvin-Klein-boxerky-pánske-spodné-prádlo.1Calvin Klein Jamie Dornan Eva Mendes spodné prádlo

Za posledných desať rokov bol Jamie jedným z najlepších platených mužských modelov na svete.

ZDIEĽAŤ

Zľava -10%

LV2024

Zadajte kód LV2024 a získate zľavu 10% pri nákupe nad 40€ !

Kupón platný do 11. 4.2024

Zľava calvin klein a tommy hilfiger

Filters

Place your product filters here.