Vyhľadať
Close this search box.
Doprava zdarma

100% originálne produkty

Vyhľadať
Close this search box.

Pánske boxerky vs slipy, alebo Jocksy?

spodna bielizen Calvin Klein

Uprednostníte boxerky pred slipami? Alebo je to naopak?

calvin klein spodna bielizen
Boxerky Calvin Klein

Výber správnej spodnej bielizne sa určite mnohým mužom nezdá ako to najdôležitejšie čo musia spraviť. Najmä ihneď po prebudení, ešte pred rannou šálkou kávy, či nadchádzajúcim chaosom pred nástupom do práce. No nech už obľubujete boxerky, slipy alebo trenírky, musíte sa ubezpečiť, že strih, štýl a materiál je pre vás to pravé, čo vás nebude celý deň obmedzovať. Budem sa vám snažiť pár radami pomôcť pri výbere pánskeho spodného prádla a objasniť pár dôležitých detailov, vďaka čomu sa budete môcť lepšie orientovať v tejto problematike. A následne môžete vyskúšať aj náš eshop a vybrať si z ponuky spodnej bielizne pre mužov, ktorú ponúkame. Pretože aj muži si zaslúžia pozornosť a nielen ženy chcú, aby muži vyzerali dobre aj pod oblečením. Verím, že aj muži chcú dobre vyzerať za každých okolností a byť vždy pripravení. Majte radi sami seba, starajte sa o svoje telo, udržujte ho vždy pekné a zdravé a tým nakŕmite aj dušu a vaše ego. Verím, že po prečítaní výber nebude pre vás taký zložitý a že naša ponuka splní vaše predstavy a požiadavky.

 

Mnohí podceňujú význam a dôležitosť spodného prádla. Či sú príliš tesné, príliš voľné alebo ak máte na sebe práve tie najstaršie, možno najobľúbenejšie šedé boxerky, či slipy, ktoré boli kedysi biele, prípadne už aj miestami perforované, no neviete sa ich vzdať. Veď už je to pár rokov, čo vám dobre slúžia a niečo aj pamätajú. Je na čase s tým niečo urobiť práve teraz. Spodné prádlo je dôležitou súčasťou vás a aj vášho outfitu, napriek tomu sa jej často venuje najnižšia pozornosť. Muži častokrát každý deň začínajú tými istými boxerkami, či slipami (dúfam) po tom, čo boli vypraté a práve vybraté zo sušičky. Mnohí sa málokedy skutočne pozastavia, aby zvážili, či je spodná bielizeň, ktorú nosia, pre nich to dôležité, alebo je to len nejaký nepodstatný detail. Či už ide o bielizeň bežne cenovo dostupnú každému, alebo kvalitnú značkovú spodnú bielizeň, ktorá sedí ako vaša druhá koža a neobmedzuje vás pri vašich aktivitách, a súčasne vám poskytuje dostatočnú ochranu počas celého dňa a umožňuje vašej pokožke dýchať v čase aktivít. V tom prípade je dôležité mať v zásuvke dobrý výber kvalitnej spodnej bielizne na každú príležitosť.

Boxerky vs slipy

Rovnako ako oblečenie, aj tu existuje množstvo štýlov pánskej spodnej bielizne, z ktorých si môžete vybrať. Sú rozdielne strihom, štýlom a tvarom. Naviac nájdete rozdiely v materiáloch a farbách. Ktoré sú praktické, ktoré pod čím vyzerajú efektne? Aký je teda skutočný rozdiel medzi boxerkami a slipami? A čo sú to slipy?! Ak existuje toľko možností, čo si teda máte vybrať? Čo bude pre vás najlepšie? Je dôležité, aby ste sa cítili pohodlne v tom, čo máte na sebe. Tkanina vášho spodného prádla musí byť priedušná, jemná k vašej pokožke, splývať s vašim telom a pracovať pod oblečením, ktoré nosíte. Má za úlohu vyrovnať tvar a byť vhodná na to, čo v daný deň robíte. A nesmie obmedzovať a pripomínať sa vám po celý deň. Takže boxerky alebo slipy?

Slipy

slipy calvin klein spodna bielizen
Slipy Calvin Klein

Mnohí muži nedopustia na staré dobré slipy, ktoré sa na trhu objavili už v 30. rokoch minulého storočia. Vzhľadom k tomu, že bol strih slipov anatomicky prispôsobený mužskému telu, mohli sa nohavice začať šiť tesnejšie v rozkroku. Slipy sú vhodné nielen na každodenné nosenie, do práce, ale aj na šport. Pevne obopínajú, takže nebudete mať počas športovej aktivity žiadne problémy. A pokiaľ sú ešte vyrobené z bavlny, poprípade zo strečovej zmesi bavlny, niet čo viac dodať.

V diskusiách o boxerkách a slipoch sú na každej strane rôzne argumenty a mýty, či fakty prečo áno, a prečo nie. A však aj dnešné moderné technológie venujú nemalú pozornosť telesnému zdraviu človeka. A teda by sa dalo diskutovať o negatívnom vplyve tesného spodného prádla na potenciu. Pretože častejšie vidíme mužov v tesných rifliach, nohaviciach či dokonca na ostro. V slipoch je akurát vyššia teplota, ktorá by sa od tento negatívny jav mohla postarať. Ak teda slipy, tak voľnejšie. Na rozdiel od boxeriek, ktoré by mali byť tak akurát. No tiež nie tesné. To neznamená, že musíte nosiť pod oblekom len slipy, alebo voľné trenírky, ale pred rozhodnutím, čo pod elegantné nohavice, alebo džíny do práce, je treba brať do úvahy určité faktory. Každopádne čo sa týka vzhľadu, platí, že každá vypracovaná mužská figúra sa vyníma rovnako v slipoch, ako aj v boxerkách rôznych dĺžok.

 

Boxerky

Ak hľadáte pohodlné pánske spodné prádlo, odporúčam vám boxerky Calvin Klein Low Rise Trunk. Tie sú obľúbeným a najviac vyhľadávaným kúskom pánskeho spodného prádla, pretože poskytujú jednak väčší priestor, ako slipy a sú atraktívnejšie ako trenírky. Páčia sa mužom, rovnako aj ženám, viac ako bielizeň, ktorú používali naši starí otcovia. Materiál zo zmesi strečovej bavlny umožňuje pokožke dýchať, a tým vytvára pohodlnejší priestor, na rozdiel od slipov. Uvedomte si však, že aj keď budete cítiť v tejto oblasti príjemný vánok, tento druh spodnej bielizne vám neposkytuje podporu, ktorú môžete potrebovať. A ak máte širšie a objemnejšie stehná, treba dať pozor na dĺžku.

Typy boxeriek a ich dĺžky

Poskytujú pohodlie a oporu, pokrývajú všetky oblasti vašich intímnych partií, zadnej časti a zároveň poskytujú vašim nohám trocha slobody. Sú to najlepšie z pohodlného pánskeho spodného prádla a sú dodávané v troch rôznych štýloch: nízky, stredný a plný vzostup, ktoré majú rôzne výhody.

  • Boxerky Low Rise Trunk:  Pánske boxerky s nízkym sedom a kratšou nohavičkou. Ako je uvedené v názve, táto spodná bielizeň má nízky strih, čo znamená, že sedí na spodnej časti vašej bedrovej kosti.
  • Boxerky Trunk:  Tento strih zakryje trošku viac, prichádzajú k pásu, ale stále pracujú ako priedušné spodné prádlo.
  • Boxerky Boxer Briefs: Tento štýl poskytuje ešte väčšie pokrytie, s pásom siahajúcim pod váš pupok. Plné nohavičky sú ideálne pre tých, ktorí chcú vytvoriť ilúziu štíhlejších pásov .

Pamätajte si, že zatiaľ čo boxerkové strihy sú absolútne módne a žiadané, nikdy by však nemali vyzerať, ako by ste nosili plienky. Vaše prednosti by mali v nich vynikať.

A ak konečne o dlhej dobe hľadania natrafíte na spodné prádlo, ktoré vám sadlo, neváhajte, a kúpte si ho do zásoby.

 

Suspenzor alias Jocksy

 

Jocksy Calvin Klein
Jocksy Calvin Klein

Jockstrapy, jocksy, alebo suspenzor sú najlepším priateľom športovcov, ale čoraz viac získavajú pozornosť mužov, ktorí hľadajú komfort. Svetlo sveta zhliadli už v roku 1847 v Amerike. Aj keď vyzerajú trochu komplikovane a dosť netradične, ich jedinečný dizajn skutočne pomáha poskytnúť dostatočnú podporu citlivým oblastiam vášho tela. Existujú tri popruhy, ktoré sa spájajú dohromady. Dva, ktoré idú okolo spodnej časti zadnej strany, a jedna okolo pásu. Takže buďte pripravení na mierny vánok na vašom pozadí. Nevšedné pánske spodné prádlo s vreckom vpredu vám ponúka mierne spevnenie, zdvihnutie a chráni vaše slabiny počas športu a aktivít. Na cvičenie a na nebezpečnejšie športy je vhodné nosiť atletický pásik. Pre lepšiu ochranu máte možnosť umiestniť ochranný kryt do oblasti púzdra. Ste na omyle, ak vás v súvislosti s týmto druhom spodného prádla napadá výlučne homosexualita. Jocksy sa stávajú čoraz viac obľúbenými medzi mužmi, bez ohľadu na orientáciu, vďaka komfortu a pocitu slobody, ktorý dokážu poskytnúť. Musím priznať, že mňa ako ženu zaujali, ale objednávala som ich s veľkým rešpektom. No obrovský záujem o Jockstrapy Calvin Klein ma milo prekvapil. Všetci máme radi zmeny, láka nás niečo nové vyskúšať na vlastnej koži a zažiť to, čo poznáme len z rozprávania priateľov, či z reklám a médií.

 

Bláznivé tématické spodné prádlo

V tých dňoch, keď chcete byť veľkým dieťaťom, alebo vám pravdepodobne došlo čisté spodné prádlo, vám tématické spodné prádlo môže na malú chvíľu ponúknuť vzácnu reminiscenciu, po ktorej túžite napriek vašej zrelosti. Ale uvedomte si, kam takéto boxerky použijete, aby ste predišli prípadnému faux pas. Ak sa máte prvýkrát intímne stretnúť s novou partnerkou, môže to byť trochu trapas, prípadne prekvapenie, ktoré vás oboch rozosmeje. No mohlo by to neočakávane pokaziť náladu. Môj osobný názor na túto záležitosť? Sú síce zábavné, komické, niečo vystihujúce, ale ak nepoznáte partnera natoľko dobre, aby ste riskovali vzniknutú reakciu, nedajte si ich na seba. Je teda dobré odložiť bláznivé komixové boxerky na inú vhodnú príležitosť, ak taká nastane. Ak teda vlastníte tento typ boxeriek, dokážem to pochopiť, pokiaľ ste ich dostali ako darček na Valentína, alebo na vianočnú párty. Ale ak ich nepotrebujete na žiadnu podobnú príležitosť, vyhnite sa kúpe takýchto boxeriek.

 

ZDIEĽAŤ

Zľava -30%

SUMMER

Zadajte kód SUMMER a získate zľavu 30% pri nákupe nad 40€ !

Kupón platný do 13. 7.2024

Zľava calvin klein a tommy hilfiger

Filters

Place your product filters here.