Dúhová kolekcia Calvin Klein Pride 2019

Okrem uvoľnenej rozšírenej verzie kampane Calvin Klein, Indya Moore bola využitá ako tvár zbierky kolekcií značky Pride, ktorá práve sa práve objavila.

Po tom, čo bola oznámená tvár kampane Calvin Klein “I Speak My Truth” spolu s americkou modelkou Kendall Jenner, s americkým reperom A$AP Rocky /Rakim Mayers/ a kanadským spevákom Shawnom Mendesom, začala kampaň plná dokonalých snímok a videí s americkou modelkoi Indya Moore. „Hovoril som svojim priateľom, som škaredý a ja by som ich varoval, aby sa na mňa nepozerali,“ hovoria na jednom mieste. „Ale už nie. Nečakajte, až budete slobodní. Hovorte a ukáže svoju pravdu s My Calvin. “

Kevin Abstract a Troye Sivan tiež získajú podobnú liečbu. V jednom zo svojich klipov, medzi kvetinami, Abstrakt hovorí: „Moja existencia je politická a láska je moje vyhlásenie.“ Sivanove piesne hrajú v jeho reklamách.

Okrem tejto kampane bola Indya Moore ako tvár novo debutovanej kolekcie Pride značky Calvin Klein. Táto kolekcia obsahuje džínsy Calvin Klein, spodnú bielizeň a plavky, ako aj doplnky, ktoré sa robia v „ultra živých dúhových farbách Pride“. Kampaň tiež hrajú rolu Adrian Sotiris, Liam Daniels a Rozanne Verduin.

Medzi kusy v line-up sú klasické trucker bunda, mikiny, tričká, tanky a rôzne spodné prádlo štýly.Limitovaná edícia 5 Pack Jockstrapov je potrebné mať, ale v tejto sezóne značka tiež ukázala obmedzený sortiment plaviek. Vrátane kusových i volejbalových šortiek.

Calvin Klein potvrdil, že budú darovať Nadácii Kampane za ľudské práva ako súčasť ich kampane Pride, ale odmietli odhaliť, koľko budú darovať.

Pre Indya Moore to len pridáva k tomu, čo je pre nich dosť leto. Okrem hlavnej úlohy v sezóne 2Peabody Award -winning FX show Pose, na mesiac jún sú na obálke Elle a bude Grand Marshall pre NYC Pride Parade.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *