Vyhľadať
Close this search box.
Doprava zdarma

100% originálne produkty

Vyhľadať
Close this search box.

Dúhová kolekcia Calvin Klein Pride 2019

Calvin Klein Pride 2019

Predstavujeme vám uvoľnenú rozšírenú verziu kampane Calvin Klein Edit Pride, ktorá sa práve objavila na trhu a ktorej jednou z tvárí bola aj Indya Moore.

Po tom, čo bola oznámená tvár kampane Calvin Klein “I Speak My Truth” spolu s americkou modelkou Kendall Jenner, s americkým reperom A$AP Rocky /Rakim Mayers/ a kanadským spevákom Shawnom Mendesom, začala kampaň plná dokonalých snímok a videí s americkou modelkou Indya Moore. „Hovoril som svojim priateľom, som škaredý a ja by som ich varoval, aby sa na mňa nepozerali,“ hovoria. „Ale už nie. Nečakajte, až budete slobodní. Hovorte a ukáže svoju pravdu s My Calvin. “

Kevin Abstract a Troye Sivan tiež získajú podobnú liečbu. V jednom zo svojich klipov, medzi kvetinami, Abstrakt hovorí: „Moja existencia je politická a láska je moje vyhlásenie.“ Sivanove piesne hrajú v jeho reklamách.

Okrem tejto kampane bola Indya Moore ako tvár novo debutovanej kolekcie Pride značky Calvin Klein. Táto kolekcia obsahuje džínsy Calvin Klein, spodnú bielizeň a plavky, ako aj doplnky, ktoré sa robia v „ultra živých dúhových farbách Pride“. Kampaň tiež hrajú rolu Adrian Sotiris, Liam Daniels a Rozanne Verduin.

Medzi kusy v line-up sú klasické trucker bundy, mikiny, tričká, tanky a rôzne štýly spodného prádla. Limitovaná edícia 5 Pack Jockstrapov Calvin Klein Edit Pride, alebo 5 Pack boxeriek Calvin Klein Pride v dúhových farbách, ktoré musíte mať.

Calvin Klein potvrdil, že budú darovať Nadácii Kampane za ľudské práva ako súčasť ich kampane Pride, ale odmietli odhaliť, koľko budú darovať.

Pre Indya Moore to len pridáva k tomu, čo je pre nich dosť leto. Okrem hlavnej úlohy v sezóne 2Peabody Award -winning FX show Pose, na mesiac jún sú na obálke Elle a bude Grand Marshall pre NYC Pride Parade.

ZDIEĽAŤ

Zľava -30%

SUMMER

Zadajte kód SUMMER a získate zľavu 30% pri nákupe nad 40€ !

Kupón platný do 13. 7.2024

Zľava calvin klein a tommy hilfiger

Filters

Place your product filters here.