Vyhľadať
Close this search box.
Doprava zdarma

100% originálne produkty

Vyhľadať
Close this search box.

Tvár, či sexy telo Marka Wahlberga z reklamy CK?

Americký herec, hudobník, rapper, obchodník, model a skladateľ Mark Wahlberg prepožičal svoj tvár, či skôr sexy telo reklame na pánsku bielizeň Calvin Klein. Stálo to za to.

Ako pomerne veľký priaznivec Marka Wahlberga som si s nadšením pozrel jeho nový film „22 míl“. Výborný akčný film , kde dostal dostatočný priestor na svoje herecké umenie. Pribudli nejaké vrásky a ryhy na tvári ,ale postava presne taká namakaná, ako keď začínal kariéru v hudobnom priemysle. Mnohí si určite spomenú na frontmana kapely a speváka Marky Mark z roku 1992 a jeho najznámejší videoklip s feat The Funky Bunch „Good vibration „, ktoré má dnes vyše 6 mil pozretí.

Ťažko povedať, či v klipe zaujalo viac jeho telo a tanečné schopnosti, alebo hudobný prejav a spev. Je to vec názoru, v každom prípade Mark na svojom vzhľade tvrdo pracoval. A možno práve týmto klipom, kde ukázal svoje vypracované telo, oslovil aj zodpovedných za reklamu značkovej spodnej bielizne Calvin Klein. Väčšinou iba v boxerkách Calvin Klein s neprehliadnuteľnými tehličkami, alebo v šiltovke, či spustených rifliach tejto svetoznámej značky.

Často v spoločnosti Kate Moss, ktorá je tiež jednou z reklamných tvárí Calvin Klein. Spoločnosť si veľmi tento krok s Markom pochavaľovala, pretože predaj spodného prádla, no najmä pánskych boxeriek Calvin Klein aj vďaka takýmto osobnostiam rastie.

ZDIEĽAŤ

Zľava -10%

LV2024

Zadajte kód LV2024 a získate zľavu 10% pri nákupe nad 40€ !

Kupón platný do 11. 4.2024

Zľava calvin klein a tommy hilfiger

Filters

Place your product filters here.