Doprava zdarma

100% originálne produkty

Tvár, či sexy telo Marka Wahlberga z reklamy CK?

Americký herec, hudobník, rapper, obchodník, model a skladateľ Mark Wahlberg prepožičal svoj tvár, či skôr sexy telo reklame na pánsku bielizeň Calvin Klein. Stálo to za to.

Ako pomerne veľký priaznivec Marka Wahlberga som si s nadšením pozrel jeho nový film „22 míl“. Výborný akčný film , kde dostal dostatočný priestor na svoje herecké umenie. Pribudli nejaké vrásky a ryhy na tvári ,ale postava presne taká namakaná, ako keď začínal kariéru v hudobnom priemysle. Mnohí si určite spomenú na frontmana kapely a speváka Marky Mark z roku 1992 a jeho najznámejší videoklip s feat The Funky Bunch „Good vibration „, ktoré má dnes vyše 6 mil pozretí.

Ťažko povedať, či v klipe zaujalo viac jeho telo a tanečné schopnosti, alebo hudobný prejav a spev. Je to vec názoru, v každom prípade Mark na svojom vzhľade tvrdo pracoval. A možno práve týmto klipom, kde ukázal svoje vypracované telo, oslovil aj zodpovedných za reklamu značkovej spodnej bielizne Calvin Klein. Väčšinou iba v boxerkách Calvin Klein s neprehliadnuteľnými tehličkami, alebo v šiltovke, či spustených rifliach tejto svetoznámej značky.

Často v spoločnosti Kate Moss, ktorá je tiež jednou z reklamných tvárí Calvin Klein. Spoločnosť si veľmi tento krok s Markom pochavaľovala, pretože predaj spodného prádla, no najmä pánskych boxeriek Calvin Klein aj vďaka takýmto osobnostiam rastie.

ZDIEĽAŤ

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email

Zľava 20%

EXTRA21

Zadajte zľavový kupón uvedený vyššie a získate zľavu 20% pri nákupe nad 30€ !!!

Kupón platný do 31. 10. 2021

Zľava calvin klein a tommy hilfiger

Filters

Place your product filters here.